Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, zvanot pa telefonu vai rakstot uz e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas iepazīstieties ar šo dokumentu.

Piegāde

Ievas siers interneta veikala piegādes noteikumi.

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties preču saņemšanas veidu - saņemt preci ar piegādi pakomātā Omniva (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).


Preču cenas

Preču cens mājas lapā ir norādītas ar 21 % PVN un bez piegādes izmaksām. Cenas un preču piedāvājums var tikt mainīts bez iepriekšējā brīdinājuma. Samaksa var tikt veikta ar bankas pārskaitījumu.


Preču piegāde

Preču piegāde notiek Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes valsts un pasūtījuma svara. Piegādes izmaksas var apskatīt virtuālajā grozā, kurā ievietotas Preces pasūtīšanai.


Informācijai

 • Mājas lapā un interneta veikalā ievietotās preces nespēj pilnībā atspoguļot preces reālās īpašības (tai skaitā krāsu, formu).
 • Gadījumā, ja prece nav Pārdevēja noliktavā Pircējam vajadzīgajā daudzumā, Pārdevējam ir tiesības anulēt konkēto pozīciju Klienta pasūtījumā, informējot par to Klientu.
 • Pārdevējs dara visu, lai pēc iespējas ātrāk tiktu izpildīts Pasūtījums un tiktu ievēroti norādītie piegādes termiņi, bet, neskatoties uz to, ir iespējami Preces piegādes kavējumi Pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ.
 • Gadījumos, kad prece nav piegādāta Klientam, kurjerpasta dienesta darbinieku vainas dēļ, Pārdevējs atlīdzina Klientam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no kurjerpasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

Distances līgums 

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Ievas siers (SIA “Vecsiljāņi”, Reģ. Nr. LV48701000077, tālr. +371 26446159) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

 • Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu www.ievassiers.lv, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu.
 • Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus - veikt apmaksu ar maksājuma karti vai internetbankas pārskaitījumu. Pircējs var izvēlēties apmaksāt arī pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
 • Pircējs kopā ar Pirkuma summu apmaksā arī sūtīšanas izdevumus. Piegādes cena automātiski tiek iekļauta rēķinā.
 • Pēc apmaksas veikšanas, Pircējs saņem e-pastu par veiksmīgu darījumu.
 • Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un nepieciešamo kontaktinformāciju. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu ievadīšanu, pretējā gadījumā piegāde var netikt nodrošināta.
 • Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot kurjerpastu dienestiem, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi.
 • Pārdevējs nodrošina preču piegādi vidēji 2 (divu) līdz 7 (septiņu) darba dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci.
 • Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar kurjerpasta noteiktajiem tarifiem.


Atteikuma tiesības

 • Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu: [email protected].
 • Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
 • Atgriešanas adrese: SIA “Vecsiljāņi”, Bebru pagasts, Aizkraukles novads, LV-5135
 • Naudu par atgriežamo Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un Preces saņemšanas Ievas siers ražotnē, pamatojoties uz Pircēja atteikumu. Maksājums tiek atgriezts uz to pašu kontu, no kura tika veikts maksājums.
 • Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt atteikuma tiesības gadījumā, ja prece ir lietota (ņemot vērā Preces specifiku) vai bojāta. Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar noteikumiem un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika.

Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.