Privātuma politika

SIA “Vecsiljāņi” un Ievas siers komanda vienmēr cenšas veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, uzņēmumiem un organizācijām, kā arī visiem patērētājiem, kuri iegādājas preces.

Mūsu klienti mums ir ļoti svarīgi, tāpēc apstrādājam personas datus ar vislielāko piesardzību un saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Privātuma politikas mērķis ir sniegt klientam informāciju par personas datu apstrādes nolūkiem, apjomu, aizsardzību un apstrādes termiņu. Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar “Ievas siers” mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos par datu apstrādes jautājumiem, lūgums rakstīt e-pastu uz [email protected]

Mūsu mērķis ir panākt, lai mūsu procesi un IT sistēma būtu saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem datu aizsardzības jomā (piemēram, Fizisko personu datu apstrādes likumu) un Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas stājās spēkā 2018. gada 25. maijā.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai tos personas datus, kurus jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā.

Aizpildot kontaktu formu saziņai, jums jānorāda vārds, uzvārds, tālrunis un e-pasts.

Veicot pasūtījumu interneta veikalā, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, norēķinu rekvizīti (ja nepieciešams) un cita informācija, kuru papildus vēlaties sniegt.


Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.


Saziņa ar klientu

 • Ievas siers veic saziņu ar klientu, izmantojot klienta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru vai e-pasta adresi).
 • Saziņu par preces pirkuma darījuma izpildi, piegādes saskaņošanu, informāciju par rēķinu vai citiem saistītiem jautājumiem, kurus nepieciešams risināt, lai piegāde noritētu veiksmīgi, Ievas siers veic izmantojot klienta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru vai e-pasta adresi).


Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus atbilstoši aktuālajām tehnikas attīstības iespējām. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.


Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības. Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt datu apstrādei doto piekrišanu, rakstot e-pastu uz [email protected]. Tādā gadījumā turpmāka datu apstrāde, kas balstīta uz iepriekš doto piekrišanu konkrētajam nolūkam turpmāk netiks veikta.


Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook, Instagram poga "Patīk", YouTube video un citi pakalpojumi. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.


Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.


Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.